Festivali MetroSound-Edicioni 3

Performanca muzikore nga artistë dhe banda të ndryshme, shfaqjet do të jepen livestreaming në Facebook në kanalin e Teatrit të Metropolit.  

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies