Najada Hamza- ekspozitë personale në Galerinë FAB

Ekspozita titullohet ‘sepse shpresa më jep forcë”. Janë vepra të artistes të krijuara gjatë vitit pandemik.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies