Stand Up Albania

Stand Up Albania

Nje format me reference britanike i krijuar nga producenti i njohur Leonard Bombaj dhe Alket Dashi, ku femije e te rinj te talentuar na dritherojne me te vertetat e tyre. Nje talent show unik qe vjen ne ekranin tuaj gjate festave te nentorit, dhjetorit e deri ne janar. 

Cdo te merkure 

Ora:21.00 p.m

RTSH 1

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies