Ajo

“AJO” vjen për të thyer tabutë dhe për të sjellë në fokus temën e dhunës kundër vajzave dhe grave- një temë shqetësuese për shoqërinë tonë. Me një grup djemsh dhe vajzash të talentuar, do të sjellim ne ambjentet e “RESË” një shfaqje dedikuar të rinjve dhe angazhimit të tyre për të luftuar këtë fenomen.

9 Nentor 2020

Ora:15.00 p.m

Reja.al

Bulevardi Deshmoret e Kombit

Tirane

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies