Hansel dhe Gretel

Përralla e dashur e fëmijëve vjen treguar kaq bukur nga një grup aktorësh simpatik, plot alegri dhe shumë energji.
Të shtunën, ora 10.30, në teatrin veror të universitetit të arteve.

17 Tetor 2020

Ora:10.30-12.30

Universiteti i Arteve

Sheshi Nene tereza

Tirane

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies