Arkive e Hapur- Galeria e Arteve

I hapim dyert në ora 10:00 dhe mbetemi të hapur për publikun deri në ora 16:00.
Në hollin tonë do të gjeni një përzgjedhje të karikaturave të cilat janë pjesë e Koleksionit të Galerisë Kombëtare të Arteve.

Cdo dite

Gjithe muajin Tetor

Galeria e Arteve

10.00-16.00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies