HALAL EXPO ALBANIA 2020

Halal Expo Albania po mban edicionin e tij të 3-të në 17-19 Tetor, 2020. Ne presim që mbi 130 kompani ekspozuese të jenë pjesë e këtij edicioni të tretë, dhe deri në 15000 vizitorë, në një nivel ndërkombëtar. Kjo ngjarje do të mbahet në Pallatin e Kongreseve, Tiranë-Shqipëri.

17 Tetor 2020 ne oren 8.00 

19 Tetor 2020 ne oren 17.00 

Pallati i Kongreseve,Tirane

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies