EDICIONI I 4-RT "ENERGY EXPO & FORUM 2020"

Në datat 8-9 Tetor, 2020 Expocity Albania organizon edicionin e 4-rt të panairit dhe forumit ndërkombëtar të energjisë. me mbështetjen nga të gjitha institucioneve kryesore të sektorit të energjisë. Energy Expo & Forum 2020 do te kete ne fokus mbarevajtjen e sektorit te energjise, ne kuader te perballjes me një nga krizat vërtet më sfiduese që mbare bota ka përjetuar ndonjëhere. Një numër i caktuar masash janë të nevojshme, dhe kujdesi shëndetësor duhet të ketë përparësi tani duke mos anashkaluar edhe kujdesin maksimal per rimekembjen e ekonomise.

8 Tetor 2020 ne oren 10.00

9 Tetor 2020 ne oren 18.00

Expocity Albania  

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies