Covivere

Ju presim diten e shtune tek Amfiteatri i Tiranës - APR - Bashkia Tiranë me nje mbremje te veçante artistike!
Ne se deshironi te kontribuoni per artistet me aftesi ndryshe dhe te shijoni performancat e tyre,kjo eshte mundesia juaj.  

6 Tetopr ,ora 18.30 tek Amfiteatri i Tiranes

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies