𝐀𝐥𝐛𝐚𝐧𝐢𝐚𝐧 𝐎𝐩𝐞𝐧 𝐆𝟣 & 𝐄𝟣 𝟤𝟢𝟤𝟢

“ALBANIAN OPEN” 2020
WT – G1 & E1,Turneu Nderkombetar i Taekwondo-s,Shqiperi,3 Tetor-4 Tetor,2020 Ne do te pergatitemi qe te ofrojme nje atmosfere ideale per te gjithe pjesemarresit. Ju sigurojme qe do te kete transparence maksimale. Behuni pjese dhe shijoni kohen tuaj se bashku me anetaret e tjere te familjes Taekwondo. Konfirmimi per pjesemarrjen vazhdon deri me date 25 Shtator. Klubi: “Taekwondo Center” & “Top Gym Sport”

Nga 3 tetor,ora 8.00 AM-4 tetor,ora 8.00 PM,2020 Parku Olimpik "Feti Borova",Tirane  

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies