Ekspozita kushtuar figurës së Ismail Qemal Vlorës

Ekspozita kushtuar figurës së Ismail Qemal Vlorës vazhdon të tërheqë vizitorët dhe për të gjithë ata që ende nuk e kanë parë, kjo ekspozitë do të qëndrojë e hapur deri në 31 gusht.
Ju mirëpresim në COD, nga e hëna në të shtunë, ora 17:30 – 20:30.
Hyrja falas!

August 29 - September 24 

From 17.30- 20:30

Qendra COD- kryeministria 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies