Visual Art Gallery

Nga datat 4-7 Gusht, cdo natë në Sheshin Skenderbej, do te shfaqen 100 veprat më të bukura të artit vizual botëror, me një projeksion nëpër godinat rreth sheshit duke nisur nga ora 21.00

Ky projeksion behet për herë të parë. Organizohet nga Dardan Studio dhe VAG Gallery dhe mbeshtetet nga Bashkia Tirane

Ju thjesht dukuni në Shesh në atë orë.

 

4-7 Gusht

Ora: 21.00

 

Sheshi Skenderbej

Tirana 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies