DokuFest në Tiranë

DokuFest ju pret me padurim! Sot te Reja pas ores 21.00

 

Këtë të martë Dokufest po vjen tek ju për të shfaqë një përzgjedhje të disa filmave nga programi i këtij edicioni i cili këtë vit do të transmetohet online.

Filmat do t’i shfaqim në hapësirën e hapur tek Reja, prej orës 21.00 dhe më pas drejtuesit e festivalit tonë do të bashkëbisedojnë me platformën HARABEL për programin + transformimin online të këtij edicioni.

Vëni maskat dhe bashkohuni me ne për një natë fantastike!

 

E Marte

Ora 21.00

Te Reja, Perballe Galerise se Arteve 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies