Festivali i Rese, 4

Rikthehet festivali i Rese, edicioni i 4-t. Edhe kete vit pavaresisht pandemise, do te organizohet ky event ne masa te rrepta sigurie dhe distancim fizik. Cdo nate nga data 21 korrik deri 2 gusht do kete performanca te ndryshme artistike

Ju mirepresim te Reja

21 Korrik - 2 Gusht

Cdo nate

Ora 19.00

te Reja

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies