Njihu me mua, ekspozitë fotografike te reja

"Njihu me mua!", titullohet ekspozita më speciale që mund të keni parë. Dhe ...Ti që po i lexon këto rreshta je përzgjedhur për të qenë vizitori ynë më i veçantë, pasi kjo është një ekspozitë që nuk mund ta kuptojë kushdo. Mëso nëse je unik, duke na vizituar tek Reja në datën 3 Korrik.

Reja, perballe Galerise se Arteve

E premte, 3 Korrik

10:30 - 12:00

Tirana 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies