La Boheme- Giacomo Pucini

Shfaqja do te zhvillohet ne datat 13 MARS dhe me pas ne 15 dhe 16 MARS.

Daten 14 ne sheshin "Nene Tereza" organizohet nje event, i cili nderhyn ne degjimin normal te vepres ne salle. Per kete data e pare e rivenies afrohet ne daten 13 MARS.

Per cdo paqartesi apo informacione shtese, telefononi ne numrin e telefonit 0676327313.

Vijon shitja e biletave per shfaqjen e operas #LaBoheme ne datat e mesiperme. Cdo dite nga ora 10:00 - 20:00 dhe bileta kushton 1000 leke.

Data: 13,15,16 Mars

Ora: 19.00h

Pallati i Kongreseve, Tiranë

Tel: 0676327313

Shitja e biletave cdo dite: 10:00 - 20:00h 

Cmimi: 1000 leke

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies