Samiti Digital

Hajdeni tek eventi Dixhital me i madh i vitit - Western Ballkan Dishital Summit i cili do zhvillohet ne Tirane, ne Prill 2-3.

2-3 prill

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies