Festa e Gruas, marshojmë së bashku

Më 8 Mars 2020, në Ditën Ndërkombëtare të Grave, grate e Shqiperise jane te ftuara të MARShojnë së bashku për të drejtat e grave!

Ju ftojmë të kujtojmë së bashku arritjet dhe sfidat që na presin! Le t'u kujtojmë të gjithëve që të drejtat e grave nuk janë luks, janë domosdoshmëri!

Sill pankartën tënde dhe eja jep mesazhin tënd bashkë me ne, të djelën më 8 mars 2020, tek Kodrat e Liqenit! Mblidhemi tek 'Vëllezërit Frashëri', për të MARShuar së bashku drejt Digës së Liqenit! 

E diele  8 Mars, 2020 10:30 AM – 11:30 AM

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies