Diskutim i hapur me temen Si te vleresoni Start up-in tuaj ndërkombëtarisht

Interneti u ka dhënë mundësinë kompanive të arrijnë tregje jashtë vendit të tyre, por si start-up rritja nga zyra juaj në tregjet botërore mund të jetë e ndërlikuar. Për këtë arsye kemi ftuar Fabio dhe Regina Glaser, themeluesit e Valkokettu dhe pjesë e programit ‘Start-up Residence’ të EU for Innovation, për të ndarë eksperiencat e tyre si dhe për t’i dhënë përgjigje pyetjeve tuaja.

Bashkohuni me ne në një diskutim të hapur, të enjten, më 5 Mars 2020 nga ora 18:00-20:00, në InnoSpace Tirana, për të ndarë eksperienca dhe këshilla ndërmjet sipërmarrësve.
Shihemi në event!

18:00-20:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies