Koncerti i dashurisë

Në zonën e ish bllokut organizohet koncerti i dashurisë me këngët më të njohura të këngëtarëve italianë Adriano Celentano, Lucio Batisti, Eros Ramazzotti, Vasco Rossi dhe shumë të tjerë. Këto këngë do të përcillen nga zërat melodiozë të artistëve shqiptarë: Rovena Dilo, Renis Gjoka, Eranda Libohova, Lorenc Hasrama.

Data: 14 shkurt

Ora: 8PM

Vendodhja: Zona Ish Bllokut

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies