Drive In Cinema

Shumë ngjarje janë organizuar këtë të martë për 100 vjetorin e Tiranës. Drive In Cinema është një nga ato. Ju mund të shijoni filma të ndryshëm, falas. Le të festojmë me Drive In Cinema

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies