Eni në ndjekje të ëndrrave

    Teatri Kombetar Eksperimental Kujtim Spahivogli Tirane

Bazuar në personazhin e Harold Gray. Kjo është historia e ngrohtë, prekëse dhe me plot dashuri dhe me ngjyra jete, e vajzës së vogël, jetimes, Eni. Një shfaqje që të lë të mendosh se si është dhe si duhet jetuar jeta. Një muzikal argëtues dhe jashtëzakonisht emocionues.

Data: 13 - 14 Janar 2018  Vendi: Teatri Kombetar Eksperimental "Kujtim Spahivogli" Rruga Murat Toptani, 100 Tirana, Albania

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies