Qullaci i hekurt

    Qullaci i hekurt

Premiera e re e këtij sezoni “Qullaci i hekurt” vjen këtë fundjavë për fëmijët, në teatrin e kukullave

Shfaqen mund ta ndiqni të shtunën dhe të dielën, në ora 10:30 dhe 11:30.

Biletat mund ti prenotoni edhe në numrin

069 454 2280

Data: 8-9 shkurt

Ora: 10:30AM

Vendodhja: Teatri i kukullave

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies