Shtëpia e Embëlsirave

    Shtëpia e Embëlsirave

Këte fundjave  të gjithë ju fëmijë mund te ndiqni shfaqjen “ Shtëpia e Embëlsirave” në skenën e Teatrit të Kukullave . Biletat mund ti prenotoni në numrin e celularit :069 454 2280

Data:26 & 27 janar

Ora: 10 : 30 , 11 : 30 AM

Vendodhja: Teatri i kukullave

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies