Baleti MONGER

    Baleti MONGER

"Monger" kryevepra e Barack Marshall rikthehet në skenën e kryeqytetit nga trupa e baletit te TKOB.

Biletat shiten në sportelin e ArTurbina çdo ditë nga ora 10:00-20:00. Bileta kushton 1000 leke. Ju mund të rezervoni në numrin e telefonit 0676327313!

Data: 3 Shkurt

Ora: 19:00

Vendodhja: ArTurbina

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies