Ekspozita – Jetët e të tjerëve

    Ekspozita – Jetët e të tjerëve

Ditën e mërkurë hapet ekspozita vetjake a artistit të mirënjohur Hasan Nallbani, emërtuar “Jetët e të tjerëve”, në Galerinë FAB pranë Universitetit të Arteve. Ekspozita është kuruar nga Ajola Xoxa. Ekspozita do të qëndrojë e hapur përgjatë datave 22 janar - 4 shkurt 2020.

Data: 22 janar

Ora: 5PM

Vendi: Galeria FAB

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies