HEDDA GABLER

    HEDDA GABLER

Mos ngurroni të ndiqni premierën e “Hedda Gabler”, nga Henrik Ibsen. Premiera vjen për herë të pare në skenën shqiptare.

Data: 6 shkurt

Ora: 7 PM

Vendodhja: Teatri eksperimental “Kujtim Spahivogli”

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies