The Three Pigs

    Tre derrkucet

Shfaqja ''Tre Derrkucët'' nga Regjisori Italian Paolo Comentale do të jete kete te fundjave për të gjithë ju fëmijë në skenën e Teatrit të Kukullave ! Biletat mund ti prenotoni ne numrin e celularit

 069 454 2280 (09:00-14:00)

Data: 18-19 janar

Ora: 10:30-11:30 AM

Vendi: Teatri i Kukullave

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies