Ekspozita personale – Pezull

    Ekspozita personale – Pezull

Galeria FAB ka organizon hapjen e ekspozitës personale të: Blerta Xhomo ‘’PEZULL” Kurator: Vladimir Myrtezai Hapja: dt. 6 janar, ora 18.00 Kohëzgjatja: 6 / 16 janar, 2020 Galeria FAB / Universiteti i Arteve

Data: 6-16 janar

Ora:6 PM

Vendi: Galeria FAB

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies