Jenny Oaks Baker Në Tiranë

    Jenny Oaks Baker Në Tiranë

Jenny Oaks Baker dhe Family Four do të mbajnë një koncert në Tiranë. Hyrja është falas! Rezervoni biletët tuaja te http://tiny.cc/jennyoaksbaker

Data: 27 dhjetor

Ora: 7 Pm

Vendi: Katedralja Orthodhokse "Ngjallja E Krishtit"

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies