Premiera e filmave të shkurtër - Balkan's Gate 2019

    Premiera e filmave të shkurtër - Balkan's Gate 2019

Kemi kënaqësinë t’ju ftojmë në premierën e filmave me metrazh të shkurtër të realizuar nga profesionistë të rinj të filmit gjatë edicionit të pestë të “Balkan’s Gate”.

Reflektimi mbi barazinë gjinore dhe problematikat sociale është në fokus të tre prej këtyre filmave, të cilët shfaqen për herë të parë publikun e Tiranës në kuadër të fushatës së OSBE-së kundër dhunës ndaj grave, “Thyej heshtjen”.

Data: 27 dhjetor 2019

Ora: 6 PM - 8 PM

Vendi: Kinema Agimi

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies