Ekspozitë - She does not fake it… she just does it

    Ekspozitë - She does not fake it… she just does it

Galeria FAB ka kënaqësinë t’ju ftojë në hapjen e ekspozitës personale të: IVA SEFERI - " She does not fake it… she just does it”

Kurator: Vladimir Myrtezai

Ndihmuan: Altin Lika, Edison Çeraj, Florjan Haxhihyseni

Data: 16-23 dhjetor 2019

Ora: 18:30 PM

Vendi:  Galeria FAB

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies