8 Femra

Në Teatrin Kombëtar komedia misterioze me nota muzikali “8 Femra” ,në datat  27 -28-29-30-31 Mars ora 19:00, nën interpretimin e aktoreve : Yllka Mujo, Olta Daku, Zamira Kita, Rajmonda Bulku, Merita Cocoli, Klodiana Keco, Paola Kodra, Blerta Belliu, Ilda Pepi me regji të Driada Dervishit, kostumografi Berina Kokona e skenë nga Fjoralba Prifti, konsulencë muzikore Adrian Jorgji, Yllka Mujo e Metila Dervishi.

Rezervimet në nr. 04 222 3022

Orari biletarise 9:00-13:00 dhe 16:00-19:00.

Date: 27 -28-29-30-31 Mars   

Ora: 19:00

Vendi: ArTurbina

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies