Rage of the Rampage- koncert në Tiranë

    Rage of the Rampage- koncert në Tiranë

RAGE OF THE RAMPAGE, festivali i parë i muzikës elektronike në Shqipëri, vjen në datën 20 Dhjetor, në Tiranë. Artistë të mirënjohur do të na bashkohen nga Gjermania, Spanja, Austria, Maqedonia, Kosova e Shqipëria, artistë të cilët kanë performuar në skenat e Tomorrowland dhe Untold Festival krah emrave të suksesshëm si Martin Garrix, Tiësto, etj. Njihuni me line up-in e plotë: Blinders | Galoski | Daniel Rosty | 2FREAKZ | Jordi Sans | Ampov | CryJaxx | ERØSxNANI | Dj Caboo Shëno datën! MERR BILETËN TËNDE!! Bileta online

Data: 20 Dhjetor 2019

Vendi: Parkingu nentorksor, Sheshi Skenderbej

Ora: 8 PM -3 AM

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies