Flaviu Rogojan-Artist Talk

Biseda me artistin nga Rumania, Flaviu Rogojan do të jetë e hapur për publikun në gjuhën angleze, pa përkthim në shqip. Tema e këtij diskutimi titullohet “Po të shohësh diellin të djegin sytë?, e cila do të zhvillohet në ambientet e Galerisë Zeta (kati 2).

 

Data: 11 Nëntor 2019

Ora 18.00

Qëndra Hekla (kati 2). Rruga Abdyl Frashëri Nd.8, H.7, Ap.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies