Premiera e filmit 'Une Leonardo' ne COD

"Unë Leonardo", premierë ekskluzive, vetëm në COD.

15 dhe 16 nëntor 2019.

Njeriu, piktori, shkencëtari dhe shpikësi.

Një udhëtim magjepsës në mendjen e Gjeniut.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies