OSAAB pazari i 20-të ndërkombëtar

OSAAB pazari i 20-të ndërkombëtar E Diel, 8 Dhjetor 2019 Hotel Rogner 12.00h – 17. 00h   Hapur për publikun - hyrja falas Merrni fëmijët dhe aparatin fotografik për te bere foto me babgjyshin e Vitit të Ri!! Të ardhurat e këtij panairi do të shkojnë për të prekurit nga tërmeti i datës 26 nëntor.

Faleminderit paraprakisht për mbështetjën!

Për më shumë informacion në lidhje me programin tonë, ju lutem vizitoni faqën www.osaab.org 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies