Baleti "Zhizel" ne ArTurbina

Kryevepra e baletit klasik "Zhizel" vjen në 14-15 Nëntor, ora 19:00 në ArTurbina.

Për biletat: 067 63 273 13

Datat: 14-15 Nëntor 2019

Ora: 19.00

Vendi: ArTurbina, Rr. Sami Frasheri

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies