MILONGA Tango and Wine

Tango Tirana, komuniteti i tangos argjentinase në Shqiperi, organizon MILONGA, mbrëmje vallëzimi tango, çdo të enjte, ora 21:00.

Adresa: Te Latini, ne Bllok, Rruga Pjeter Bogdani, Godina 32, Nr.5, Tirane. Ndodhet përballë Charl's.

Cel: +355 69 86 26 965

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies