Gipsy Swing & Klezmer Party

Ejani të kaloni bukur një mbrëmje ekskluzive Jazz!

Kaloni një mbrëmje të mrekullueshme nën ritmet e Gipsy Swing & Klezmer Gipsy.

Rezervoni vendin tuaj: +355 4 22 35 035

Data: e Enjte, 21 shtator

Ora: 20.30 - 11. 30 pasdite

Vendi: Hotel Rogner

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies