NYOU Camp Concert - Fall in Jazz

NYOU Camp Concert - Fall in Jazz

Koncert në Kalanë e Tiranës, 25 Tetor, ora 18.00

 

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies