Bufe në Pëllumbas, Tiranë

Komuniteti i fshatit Pëllumbas tashmë do të organizojë Brunch cdo fundjavë. Kështu që të gjithë mund të bashkohen me ne në fshat cdo fundjavë (të Shtunën dhe të djelën) për një mëngjes gjysheje. 

Vendet janë te kufizuara, kështu qe mund të rezervoni në  0685770739

Data: 28 Tetor - 26 Nentor

Ora: 09.00 – 13.00

Vendi: Pëllumbas, Tirane

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies