Alban Skenderaj koncert ne Amfiteatrin e Tiranes

    Alban Skenderaj koncert ne Amfiteatrin e Tiranes

“Nën Yjet E Tiranës” kështu titullohet koncerti i Alban Skënderaj, i cili do të mbahet në 27 Shtator në Amfiteatrin e Tiranës.

Për bileta online:  www.pentagrami.al

Data: 27 Shtator 2019

Ora: 20.30 pm

Vendi: Amfiteatri i Tiranes, Parku i Madh

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies