Aurela Gace koncert në Amfiteatrin e Tiranës

 

Aurela Gace koncert në Amfiteatrin e Tiranës në datë 18 Shtator, ora 21:00.

Për bileta në të gjitha pikat Western Union fizikisht, ose online tek www.myticket.al

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies