DECONSTRUCTION-RECONSTRUCTION ekspozitë në Galerinë Zeta

Zeta Art Center ka kënaqësinë t’Ju ftojë në çeljen e ekspozitës: DECONSTRUCTION / RECONSTRUCTION nga Franz Bergmüller më datë 12 Shtator, ora 19:00.

Ekspozita do të qendrojë e hapur deri në datë 30 shtator.

Data: 12 Shtator-30 Shtator

Vendi: Galeri Zeta

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies