Techstars Startup Weekend Women Tirana

Ju jeni ambicioz, krijues, inovator dhe po kërkoni për rrjetëzim?

Ju keni menduar për një problem dhe keni një zgjidhje për të, por asnjë ekip ende?

Do të dëshironit të mbështesni një ide fillestare për të cilën ndjeheni pasion?

Fundjava për fillimin është një seri programesh fundjavë 54-orëshe të dizajnuara për të sjellë një përvojë të fortë, të mësuar nga veprimi. Krijon një mjedis që sjell zhvilluesit, projektuesit, tregtarët, menaxherët e produkteve dhe entuziastët e fillimit së bashku për të shkëmbyer ide, të formojnë ekipe, të ndërtojnë produkte dhe të fillojnë startup.

Ejani, katran, bashkohu dhe fito! Ju keni mundësinë për të zhvilluar idenë tuaj në një produkt të vërtetë, të merrni këshilla nga sipërmarrësit dhe fillestarët më të mirë në Shqipëri, të krijoni lidhje të reja, të fitoni super çmime nga sponsorët tanë, të prezantoni idenë tuaj në një nivel ndërkombëtar.

Rezervoni biletën tuaj tani!

P. S: Burrat gjithashtu inkurajohen të marrin pjesë!

Win:

udhëtim në fundjavën e fundit në Singapor

27 Shtator, ne 00:00 – 29 Shtator, ne 15:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies