Gina Lollobrigida me “Kthehu në shtator”

    Gina Lollobrigida me “Kthehu në shtator”

Pas ardhjes së tij të palajmëruar në Itali, një amerikan zbulon se e dashura e tij është gati të martohet dhe se vila e tij është shndërruar në një hotel. Ai interesohet për grupin e vajzave që jetojnë atje dhe pastaj bashkohet me të dashurën që ka hequr dorë nga martesa e planifikuar. Një film nga Robert Mulligan. Me Rock Hudson, Gina Lollobrigida, Sandra Dee, Bobby Darin, Walter Slezak. Komedi, 112’, USA 1961, Audio në Anglisht – Titra në Italisht

Data: 19 Gusht

Ora: 21:00

Vendi: Reja

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies