Kampi Veror 2019

    Kampi Veror 2019

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë në kuadër të projekteve të jetesës aktive organizon për të tretin vit radhazi kampin veror buzëliqenit pranë “Godinës së Notarëve”.

Parku i Madh nga 16 korriku do të jetë një oaz argëtimi për fëmijët me shumëllojshmëri aktivitetesh, lojrash e ngjyrash.

Pjesë të programit ditor: lexim, orë të gjuhëve të huaja, pikturë, art and craft me letër, flluska, kampionate futbolli, basketbolli, volejbolli, ping-pongu, mësime kërcimi, Lojëra me ujë, teatër, cirk, filma të animuar e lojera popullore.

Data: 16 Korrik- 15 Gusht

Ora: 09:00-13:00

Vendi: Parku i Madh i Liqenit Artificial

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies