Latin Summer Fest tek Amfiteatri i Tiranës

    Latin Summer  Fest  tek Amfiteatri i Tiranës

Mos mungoni të enjten më 25 Korrik ora 20:30 tek Amfiteatri i Tiranës (Parku i Madh i Liqenit). Bashkia Tiranë së bashku me APR do të organizojë eventin më të  madh latin të kësaj vere. Ftohen të gjithë kërcimtarët amatorë dhe profesionistë , të apasionuar e kuriozë, miq e shoqëri në një super festë në natyrë për çdo moshë, gjini , për turistë e shqiptare!

Kërcime latine: Salsa, Bachata, Merengue, Jive, ChaChaCha, Reggeaton, Rueda de Casino, lojëra me kërcim, vallzim grupi e plot surpriza!

Data: 25 Korrik

Ora: 20:30

Vendi: Amfiteatri i Tiranës

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies