Peza Music Garden

    Peza Music Garden

 

Këtë të enjte në 18 Korrik ora 22:30 rikthehet në “ Il Paese” Eugent Bushpepa .

Për rezervime kontaktoni në numrat  068901207 ose  0688062989

 

Data: 18 Korrik

Ora: 22:30

Vendi: Il Paese

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies